PolskiEnglishDeutschРусскийRomânčeský
strona głównaAktualności

Aktualności

 

Katalog produktów, edycja 03

więcej...

  Trzecia, całkowicie nowa edycja katalogu jest już dostępna, również na naszych stronach www, w zakładce "Do pobrania".  W katalogu znajdziecie Państwo wszystkie nowości  w tym również drzwi bezramkowe.

 

 


 

 

Nowa kolekcja - drzwi bezramkowe

więcej...

  Najlepsze drzwi bezramkowe w okleinie DOOR-POL, nowe modele drzwi RICHMOND i SANTANA są już dostępne. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, w zakładce "Do pobrania" jest możliwość zgrania ulotki w wersji PDF, lub zakładce "Produkty" - szczegółowy opis.

 

 

 

 


 

 

Promocja produktów DOOR-POL w sklepach KOMFORT

więcej...

  Specjalne modele - skrzydła ELITA, są dostępne od lipca b.r. w sklepach Komfort w całej Polsce.

 

 

 

 

 

 

Nowa kolekcja drzwi wejściowych

więcej...

  Już w kwietniu b.r. oddajemy do dyspozycji naszym Klientom nowe wzory dzwi wewnętrznych wejściowych. Zapraszamy do zapoznania się z nowym folderem.

 

 

 


 

Katalog produktów

więcej...

  Pierwsza edycja katalogu  jest już dostępna na naszych stronach www. Pierwsza edycja  zawiera nowe ceny na oferowane produkty DOOR-POL.

 


 

Cennik produktów

więcej...

  Informujemy Państwa, iż od dnia 20.03.2012 r. firma DOOR-POL Sp. z o.o. podnosi ceny oferowanych produktów. Podwyżka cen dotyczy całego asortymentu z oferty Firmy i wynosić będzie średnio o ok. 5% dotychczasowych cen. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości proszę o kontakt z Działem Obsługi Klienta pod nr: (58) 670 63 81, (58) 670 63 82 lub właściwym Oddziałem. Nowy cennik dostępny jest w zakładce Do Pobrania.

 


 

Nadchodzą Święta

więcej...

  Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego 2012 Roku pragniemy złożyć Naszym Klientom i Przyjaciołom serdeczne życzenia, odpoczynku w rodzinnym gronie, dużo radości i uśmiechów oraz pasma sukcesów i wszelkiej pomyślności.

 


 

Nasz fanpage na facebook'u

więcej...

  Wszystkich użytkowników portalu społecznościowego facebook zapraszamy do odwiedzin naszej strony.

 


 

Drzwi - KORSYKA

więcej...

 

W rzeczywistości wyglądają zdecydowanie lepiej niż w katalogu, takie są pierwsze opinie.

Nienaganna jakość, wzór jedyny w swoim rodzaju wyróżniający się sposród innych modeli przeszkleniem na całej długości skrzydła, zachwyca swoją oryginalnością. Zapraszamy do zapoznania się z modelem KORSYKA (katalog, strona 16).

 


 

Nowa kolekcja drzwi - IMPRESJA

   

więcej...

 

W sierpniu b.r. wprowadziliśmy do sprzedaży nową kolekcję drzwi - IMPRESJA.

Skrzydła pokryte są okleiną drewnopodobną, w celu zapewnienia wyższych walorów estetycznych i użytkowych, krawędzie skrzydeł są zaokrąglone w technologii SOFTLINE.