PolskiEnglishDeutschРусскийRomânčeský

Strona główna

 

 

Spółka DOOR-POL od 20 lat zajmuje się produkcją drzwi wewnętrznych oraz handlem hurtowym stolarki drzwiowej. Siedziba Zarządu, biuro główne oraz fabryka są zlokalizowane w Kartoszynie, na terenie Pomorskiej Strefy Ekonomicznej koło Żarnowca.

Posiadamy również szeroką sieć dystrybucji własnej w Polsce i za granicą. Poprzez oddziały, hurtownie regionalne oraz dystrybutorów handlowych bez problemów Klienci mogą zapoznać się z naszą ofertą. Obecnie Spółka zatrudnia ponad 200 pracowników, którzy do swojej codziennej pracy podchodzą z pasją. W odpowiedzi na zapotrzebowanie naszych Klientów przyczyniają się do coraz większego zadowolenia z użytkowania drzwi DOOR-POL.

Wysoka jakość, niska cena, atrakcyjne wzornictwo, krótkie terminy realizacji i zadowolenie klienta.

Od wielu lat znakami szczególnymi, które wyróżniają firmę DOOR-POL spośród pozostałych producentów drzwi w Polsce są wysokiej jakości produkty w niskich cenach. Wyróżniki te są jednocześnie naszym celem oraz wyznacznikiem profesjonalizmu i jakości zapewniając Państwu drzwi wewnątrzlokalowe do mieszkań, biur czy obiektów użyteczności publicznej.

Potwierdzeniem powyższych słów jest fakt, iż nasze fabryki są wyposażone najnowszymi na rynku, cyfrowo sterowanymi maszynami produkcyjnymi. Gwarantem najwyższej jakości wykonania jest również wdrożony system zarządzania, potwierdzony międzynarodowym certyfikatem jakości ISO 9001:2009.

Żadne słowo pisane nie odda i nie opisze prawdziwego obrazu. Dlatego też wszystkich Klientów zapraszamy również do bezpośredniego kontaktu z naszymi oddziałami. Nasi pracownicy zaprezentują bliżej nasze produkty i chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania związane z zakupem drzwi. Pokażą, podpowiedzą, doradzą i dostarczą drzwi, które będą idealnym dopełnieniem wystroju każdego wnętrza.

 

kontakt